БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SD6309 FISCHIETTO
MORELLATO

SD6309 FISCHIETTO

Шифра на артикл: 9211
Šifra proizvođača: FISCHIETTO
0 МКД
2.790 МКД
837 МКД
Заштеда: 1.953 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на приврзок Циркони, Челик
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
1.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
1.790 МКД
Количина: 1