БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SU3306 STRING BLACK
MORELLATO

SU3306 STRING BLACK

Шифра на артикл: 9200
Šifra proizvođača: STRING BLACK
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд MORELLATO
Пол Машки
Материјал на приврзок Кожа, Челик
Достапност ГТЦ Приземје

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.190 МКД
Количина: 1