БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT5228072_6-3 BAMBY
POLICE

PT5228072_6-3 BAMBY

Шифра на артикл: 21276
Šifra proizvođača: BAMBY
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на паричник Кафеава
Димензија на паричник (cm) 9 X 11
Материјал на паричник Кожа
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.090 МКД
Количина: 1