БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT2168072_6-3 BALDWIN
POLICE

PT2168072_6-3 BALDWIN

Шифра на артикл: 21274
Šifra proizvođača: BALDWIN
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на паричник Кафеава
Димензија на паричник (cm) 9 X 11
Материјал на паричник Кожа
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.090 МКД
Количина: 1