БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT04558072_6-1 ZIA
POLICE

PT04558072_6-1 ZIA

Шифра на артикл: 21270
Šifra proizvođača: ZIA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на паричник Црна
Димензија на паричник (cm) 9 X 11
Материјал на паричник Кожа
Достапност Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.990 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
2.790 МКД
Додадено во омилени
2.790 МКД