БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT2628387_4-1 DRUM NEW
PT2628387_4-1 DRUM NEW
PT2628387_4-1 DRUM NEW
PT2628387_4-1 DRUM NEW
POLICE

PT2628387_4-1 DRUM NEW

Шифра на артикл: 20313
Šifra proizvođača: DRUM NEW
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на паричник Црна
Димензија на паричник (cm) 10.4 X 7.5
Материјал на паричник Кожа
Достапност Скопје Сити Мол, Поинт Ретаил Парк, Гостивар, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.190 МКД
Додадено во омилени
2.790 МКД
Додадено во омилени
2.790 МКД
Додадено во омилени
2.090 МКД