PT2978958_5-56 BOSS
PT2978958_5-56 BOSS
PT2978958_5-56 BOSS
PT2978958_5-56 BOSS
POLICE

PT2978958_5-56 BOSS

Шифра на артикл: 20304
Šifra proizvođača: BOSS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на паричник Тегет, Црна
Димензија на паричник (cm) 7.7 X 9.8
Материјал на паричник Кожа

Слични производи

Додадено во омилени
2.890 МКД