ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА EDIFICE EQB-1000XD
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT3558257_5-1 RAPIDO
PT3558257_5-1 RAPIDO
PT3558257_5-1 RAPIDO
PT3558257_5-1 RAPIDO
POLICE

PT3558257_5-1 RAPIDO

Шифра на артикл: 20300
Šifra proizvođača: RAPIDO
0 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Без попуст
Боја на паричник Црна
Димензија на паричник (cm) 7.7 X 9.8
Материјал на паричник Кожа
Достапност Рамстор, Палма Мол, Тетово Центар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.990 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД
string(0) ""
string(0) ""