БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT3018121_5-152 FACADE
PT3018121_5-152 FACADE
PT3018121_5-152 FACADE
PT3018121_5-152 FACADE
PT3018121_5-152 FACADE
PT3018121_5-152 FACADE
PT3018121_5-152 FACADE
PT3018121_5-152 FACADE
PT3018121_5-152 FACADE
PT3018121_5-152 FACADE
POLICE

PT3018121_5-152 FACADE

Шифра на артикл: 20297
Šifra proizvođača: FACADE
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на паричник Маскирна, Сива, Црна
Димензија на паричник (cm) 9 X 11
Материјал на паричник Кожа
Достапност ГТЦ Приземје
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД