БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT3018257_5-137 FACADE
PT3018257_5-137 FACADE
PT3018257_5-137 FACADE
PT3018257_5-137 FACADE
POLICE

PT3018257_5-137 FACADE

Шифра на артикл: 20295
Šifra proizvođača: FACADE
0 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на паричник Сива, Црна
Димензија на паричник (cm) 7.7 X 9.8
Материјал на паричник Кожа
Достапност East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.790 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
2.790 МКД
Додадено во омилени
2.790 МКД