SKJ0653791505 AGNETHE
SKAGEN

SKJ0653791505 AGNETHE

Шифра на артикл: 10612
0 МКД
3.990 МКД
1.995 МКД
Заштеда: 1.995 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Дијаметар на прстен 17
Достапност OUTLET Аеродром