SKJ0195710       AGNETHE
SKAGEN

SKJ0195710 AGNETHE

Шифра на артикл: 10514
0 МКД
5.790 МКД
4.053 МКД
Заштеда: 1.737 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит 240
Достапност OUTLET Аеродром, OUTLET Беверли Хилс