SKJ0103040       SEA GLASS
SKAGEN

SKJ0103040 SEA GLASS

Шифра на артикл: 10509
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Гостивар, Куманово, Тетово Центар, Охрид