BYM172 SYMPHONIA
BROSWAY

BYM172 SYMPHONIA

Шифра на артикл: 30477
Šifra proizvođača: SYMPHONIA
0 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 13
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30776
8.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30693
3.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30697
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30597
1.690 МКД