JUBE04145JWRHT/U WHITE LOTUS
GUESS

JUBE04145JWRHT/U WHITE LOTUS

Шифра на артикл: 30436
Šifra proizvođača: WHITE LOTUS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 15
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30776
8.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30693
3.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30697
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30496
4.890 МКД