JUBB04256JWYGEMS HASHTAG GUESS
GUESS

JUBB04256JWYGEMS HASHTAG GUESS

Шифра на артикл: 30449
Šifra proizvođača: HASHTAG GUESS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 146
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 29830
3.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 29779
7.090 МКД