JUBE04145JWYGT/U WHITE LOTUS
GUESS

JUBE04145JWYGT/U WHITE LOTUS

Шифра на артикл: 30437
Šifra proizvođača: WHITE LOTUS
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 15
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30725
3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30606
1.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30502
4.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30491
4.290 МКД