2780865 DOG TAG
TOMMY HILFIGER

2780865 DOG TAG

Шифра на артикл: 30361
Šifra proizvođača: DOG TAG
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 28
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30776
8.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30693
3.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30697
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30496
4.890 МКД