CIJLF0009702 CETTINA
CERRUTI 1881

CIJLF0009702 CETTINA

Шифра на артикл: 30264
Šifra proizvođača: CETTINA
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CERRUTI 1881
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 16,5
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак