2780870 CHAIN
TOMMY HILFIGER

2780870 CHAIN

Шифра на артикл: 29927
Šifra proizvođača: CHAIN
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 28
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30372
5.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30315
5.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29612
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27413
1.590 МКД