SKJ1806710 505 SOFIE SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1806710 505 SOFIE SEA GLASS

Шифра на артикл: 29882
Šifra proizvođača: SOFIE SEA GLASS
0 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна, Сина
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 29884
4.490 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26753
6.690 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26752
6.690 МКД