JCNL01573400 Forward
JUST CAVALLI

JCNL01573400 Forward

Шифра на артикл: 29789
Šifra proizvođača: Forward
0 МКД
7.690 МКД
7.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 550+50
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
6.990 МКД
Додадено во омилени
7.290 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
6.390 МКД