JUBR03176JWYG54 IT'S RAINING RINGS
GUESS

JUBR03176JWYG54 IT'S RAINING RINGS

Шифра на артикл: 29589
Šifra proizvođača: ITS RAINING RINGS
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30471
2.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30472
2.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30264
4.890 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30042
2.190 МКД