JUBE04104JWYGWHT/U CHRYSALIS
GUESS

JUBE04104JWYGWHT/U CHRYSALIS

Шифра на артикл: 29597
Šifra proizvođača: CHRYSALIS
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 25
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30435
3.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30452
3.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30437
2.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30362
4.890 МКД