35100008 ENHANCE
35100008 ENHANCE
35100008 ENHANCE
35100008 ENHANCE
35100008 ENHANCE
35100008 ENHANCE
CALVIN KLEIN

35100008 ENHANCE

Шифра на артикл: 29574
Šifra proizvođača: ENHANCE
0 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30419
11.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 30425
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 30428
6.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 30376
5.790 МКД