35000646D ELEMENTAL
35000646D ELEMENTAL
35000646D ELEMENTAL
35000646D ELEMENTAL
35000646D ELEMENTAL
35000646D ELEMENTAL
CALVIN KLEIN

35000646D ELEMENTAL

Шифра на артикл: 29579
Šifra proizvođača: ELEMENTAL
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30264
4.890 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30042
2.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30043
2.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29882
4.490 МКД