35000646C ELEMENTAL
35000646C ELEMENTAL
35000646C ELEMENTAL
35000646C ELEMENTAL
35000646C ELEMENTAL
35000646C ELEMENTAL
CALVIN KLEIN

35000646C ELEMENTAL

Шифра на артикл: 29578
Šifra proizvođača: ELEMENTAL
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30264
4.890 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30042
2.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30043
2.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29882
4.490 МКД