CIAGB0006901 CORDS
CIAGB0006901 CORDS
CIAGB0006901 CORDS
CIAGB0006901 CORDS
CIAGB0006901 CORDS
CIAGB0006901 CORDS
CIAGB0006901 CORDS
CIAGB0006901 CORDS
CERRUTI 1881

CIAGB0006901 CORDS

Шифра на артикл: 29316
Šifra proizvođača: CORDS
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 180+20
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30250
4.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 30255
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 30246
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 30191
3.990 МКД