CIAGB0006402 TORNILLO
CIAGB0006402 TORNILLO
CIAGB0006402 TORNILLO
CIAGB0006402 TORNILLO
CIAGB0006402 TORNILLO
CIAGB0006402 TORNILLO
CERRUTI 1881

CIAGB0006402 TORNILLO

Шифра на артикл: 29315
Šifra proizvođača: TORNILLO
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 380+10+10
Боја на накит Сребрена, Тегет, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26990
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 23042
2.574 МКД
Заштеда 40%
4.290 МКД