CIAGC0007601 HALVES
CIAGC0007601 HALVES
CIAGC0007601 HALVES
CIAGC0007601 HALVES
CIAGC0007601 HALVES
CIAGC0007601 HALVES
CIAGC0007601 HALVES
CIAGC0007601 HALVES
CERRUTI 1881

CIAGC0007601 HALVES

Шифра на артикл: 29319
Šifra proizvođača: HALVES
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
4.790 МКД