JBDSG-J706 Duotone Swirl
ROSEFIELD

JBDSG-J706 Duotone Swirl

Шифра на артикл: 29056
Šifra proizvođača: Duotone Swirl
0 МКД
1.990 МКД
1.791 МКД
Заштеда: 199 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 165-195
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29557
5.031 МКД
Заштеда 10%
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 29399
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 29055
2.961 МКД
Заштеда 10%
3.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 28625
6.561 МКД
Заштеда 10%
7.290 МКД