JF04583710 HERITAGE
FOSSIL

JF04583710 HERITAGE

Шифра на артикл: 28988
Šifra proizvođača: HERITAGE
0 МКД
9.790 МКД
8.811 МКД
Заштеда: 979 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 440
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД
Додадено во омилени
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД
Додадено во омилени
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД