SKJ1763710 505 KARIANA
SKAGEN

SKJ1763710 505 KARIANA

Шифра на артикл: 29003
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
5.990 МКД
5.391 МКД
Заштеда: 599 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 29591
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29590
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29592
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29589
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД