2780819 METALLIC ORBS
TOMMY HILFIGER

2780819 METALLIC ORBS

Шифра на артикл: 28914
Šifra proizvođača: METALLIC ORBS
0 МКД
4.890 МКД
4.401 МКД
Заштеда: 489 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 430
Боја на накит Златна, Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall