ESBR23050LYG WINSOME
ESPRIT

ESBR23050LYG WINSOME

Шифра на артикл: 28891
Šifra proizvođača: WINSOME
0 МКД
2.490 МКД
2.241 МКД
Заштеда: 249 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29056
1.791 МКД
Заштеда 10%
1.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 29005
6.741 МКД
Заштеда 10%
7.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 29007
6.021 МКД
Заштеда 10%
6.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 28989
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД