ESCO23007LRG BOLD
ESPRIT

ESCO23007LRG BOLD

Шифра на артикл: 28852
Šifra proizvođača: BOLD
0 МКД
1.890 МКД
1.701 МКД
Заштеда: 189 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на обетки (mm) 15
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Diamond Mall, East Gate Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29196
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28374
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27261
4.041 МКД
Заштеда 10%
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26739
4.854 МКД
Заштеда 40%
8.090 МКД