ESRG23004LSI 56 BOLD
ESPRIT

ESRG23004LSI 56 BOLD

Шифра на артикл: 28856
Šifra proizvođača: BOLD
0 МКД
4.290 МКД
3.861 МКД
Заштеда: 429 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,8
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 28857
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 27921
5.931 МКД
Заштеда 10%
6.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26315
2.795 МКД
Заштеда 50%
5.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26314
2.795 МКД
Заштеда 50%
5.590 МКД