ESBR23167LRG SINGULAR
ESPRIT

ESBR23167LRG SINGULAR

Шифра на артикл: 28885
Šifra proizvođača: SINGULAR
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 170
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29596
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 29328
6.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 27388
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 27259
4.490 МКД