PEAGB0032101 BRAID
POLICE

PEAGB0032101 BRAID

Шифра на артикл: 28655
Šifra proizvođača: BRAID
0 МКД
3.390 МКД
3.051 МКД
Заштеда: 339 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 170+30
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29316
4.941 МКД
Заштеда 10%
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 29315
4.941 МКД
Заштеда 10%
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 29313
4.941 МКД
Заштеда 10%
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 29314
4.941 МКД
Заштеда 10%
5.490 МКД