2780843 ZIG ZAG
TOMMY HILFIGER

2780843 ZIG ZAG

Шифра на артикл: 28609
Šifra proizvođača: ZIG ZAG
0 МКД
4.890 МКД
4.401 МКД
Заштеда: 489 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 9
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24098
2.095 МКД
Заштеда 50%
4.190 МКД