SZV114 BANDY
SECTOR

SZV114 BANDY

Шифра на артикл: 28592
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Емајл, Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28275
2.390 МКД