LPS01AWV11 SILVER
LA PETITE STORY

LPS01AWV11 SILVER

Шифра на артикл: 28579
Šifra proizvođača: SILVER
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд LA PETITE STORY
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29780
7.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29629
12.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29605
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29495
1.790 МКД