SKJ1752710 KARIANA
SKAGEN

SKJ1752710 KARIANA

Шифра на артикл: 28417
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
6.690 МКД
6.021 МКД
Заштеда: 669 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
5.211 МКД
Заштеда 10%
5.790 МКД
Додадено во омилени
4.041 МКД
Заштеда 10%
4.490 МКД
Додадено во омилени
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
Додадено во омилени
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД