EG3581040 KEY BASICS
EMPORIO ARMANI

EG3581040 KEY BASICS

Шифра на артикл: 28408
Šifra proizvođača: KEY BASICS
0 МКД
7.490 МКД
6.741 МКД
Заштеда: 749 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Сребро
Должина на накит (mm) 8
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 28609
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28628
6.561 МКД
Заштеда 10%
7.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28517
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28373
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД