2780804 LAYERED ENAMEL
TOMMY HILFIGER

2780804 LAYERED ENAMEL

Шифра на артикл: 28339
Šifra proizvođača: LAYERED ENAMEL
0 МКД
4.890 МКД
4.401 МКД
Заштеда: 489 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Сребрена, Тегет, Црвена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Diamond Mall, East Gate Mall