SCZ1315 DROPS
SCZ1315 DROPS
SCZ1315 DROPS
SCZ1315 DROPS
SCZ1315 DROPS
SCZ1315 DROPS
SCZ1315 DROPS
SCZ1315 DROPS
MORELLATO

SCZ1315 DROPS

Шифра на артикл: 28262
Šifra proizvođača: DROPS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30598
1.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 27388
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 26983
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26336
1.790 МКД