JM423AVD24 ICONIC
MASERATI

JM423AVD24 ICONIC

Шифра на артикл: 28290
Šifra proizvođača: ICONIC
0 МКД
4.890 МКД
3.423 МКД
Заштеда: 1.467 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MASERATI
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 180+30
Боја на накит Златна, Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26992
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД