SAWY06 TRILLIANT
MORELLATO

SAWY06 TRILLIANT

Шифра на артикл: 28268
Šifra proizvođača: TRILLIANT
0 МКД
2.390 МКД
2.151 МКД
Заштеда: 239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29001
6.021 МКД
Заштеда 10%
6.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29011
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29002
4.041 МКД
Заштеда 10%
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28913
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД