JCRG01263207 Iseo
JUST CAVALLI

JCRG01263207 Iseo

Шифра на артикл: 28206
Šifra proizvođača: Iseo
0 МКД
6.890 МКД
6.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 29794
5.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29795
5.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29591
2.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29590
2.390 МКД