JCRG01263208 Iseo
JUST CAVALLI

JCRG01263208 Iseo

Шифра на артикл: 28207
Šifra proizvođača: Iseo
0 МКД
6.890 МКД
4.823 МКД
Заштеда: 2.067 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 29009
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29004
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29010
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29003
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД